Logowanie

Rejestracja Przypomnij

Kwiatom od wieków przypisuje się tę cudowną właściwość wyrażania uczuć, których nie sposób wyrazić słowami. Stanowią idealne dopełnianie każdej uroczystości. Towarzyszom nam przez całe życie, od radosnej chwili narodzin aż po grób. Fascynują, pasjonują, zachwycają i dekorują…

Lubiana i doceniana przez całe Krosno kwiaciarnia Tajemniczy Ogród oferuje swoim klientom wiązanki okolicznościowe i aranżacje kwiatowe, które idealnie wpisują się w niepowtarzalny charakter każdej uroczystości, czyniąc ją wyjątkową i niezapomnianą.

Nasze oryginalne bukiety ślubne zachwycą najbardziej rozkapryszoną Pannę Młodą i wystarczą na sto jeden zapewnień o miłości. Podczas gdy wieńce pogrzebowe z kwiatów Tajemniczego Ogrodu wyrażą żal, którego nie sposób opisać słowami i wylać w tuzinie łez. Natomiast klientom poszukującym czegoś więcej niż bukiety, wiązanki, aranżacje kwiatowe i rośliny doniczkowe oferujemy wysokiej jakości wyroby z wikliny, które umożliwiają im tworzenie własnych niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych do domu i ogrodu.

Daj się uwieść magii kwiatów, przekrocz furtkę Tajemniczego Ogrodu, jedynej takiej kwiaciarni w Krośnie!

Informacje

Jak zamawiać?

Zamów kwiaty przez telefon
Tel. 534 39 38 35
Tel./fax 13 43 21 731

Lub e-mail:
biuro@kwiaciarnia-krosno.pl

Dowóz i wysyłka

Zamówienia realizujemy poprzez:
  • - transport własny
  • - firmy kurierskie
  • - Pocztę Polską